Specjalista ds. Kontroli Jakości w specjalizacji Zintegrowanych Systemów Zarządzania Jakością

COGNOR SA Oddział HSJ w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola

Firma COGNOR S.A. Oddział HSJ poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Kontroli Jakości w specjalizacji Zintegrowanych Systemów Zarządzania Jakością.

Obowiązki:
  1. Opracowywanie i wdrażanie procedur kontroli jakości zgodnie z normami branżowymi.
  2. Monitorowanie i ocena efektywności systemów jakości.
  3. Współpraca z zespołem inżynieryjnym i produkcją w celu zapewnienia zgodności produktów z wymaganiami jakościowymi.
  4. Prowadzenie szkoleń dotyczących zintegrowanych systemów jakości dla pracowników.
Wymagania:
  1. Wykształcenie wyższe lub pokrewne.
  2. Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z kontrolą jakości, preferowane w obszarze zintegrowanych systemów zarządzania jakością.
  3. Mile widziana znajomość norm i standardów dotyczących jakości, takich jak ISO 9001, IATF 16949 itp.
  4. Umiejętność pracy w zespole oraz dobre umiejętności komunikacyjne.
  5. Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
  1. Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  2. Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
  3. Przyjazne środowisko pracy oraz dynamiczną atmosferę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@hsjsa.pl  W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Specjalista do spraw Kontroli Jakości - Zintegrowane Systemy Jakości".